www.agro-centr.pl

PL RU UK EN

 

 

 

O FIRMIE

 

Jesteśmy dla Ciebie!


Agro-Centr to profesjonalna firma zajmująca się sprzedażą środków ochrony roślin, nawozów, nasion, akcesoriów, maszyn, urządzeń ogrodniczych oraz słupków strunobetonowych. Wypożyczamy również sprzęt do prac agrotechnicznych. Założycielami są Agnieszka Fiutowska i Hubert Staszewski, którzy doskonale znają potrzeby i wymagania sadowników, ponieważ sami uprawiają jabłonie od lat.
Współpracujemy  z największymi  producentami i dystrybutorami środków ochrony roślin, co pozwala oferować klientom sprawdzone produkty w najwyższej jakości oraz przystępnej cenie. Zapewniamy fachowe doradztwo w kwestii doboru środków oraz optymalnego ich wykorzystania. Nasi pracownicy zawsze służą radą, aby Państwa uprawy były chronione w jak najlepszy sposób. Wszystkim nam bowiem zależy na doskonałym plonie.


Rozwijamy się dla Ciebie!


Nasza firma rozwijała się wraz z polskim sadownictwem. Chcieliśmy być jak najbliżej serca sadów, dlatego w 2004 roku założyliśmy sklep w Białej Rawskiej. Pragnąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom sadowników, od początku współpracujemy z najlepszymi producentami i dystrybutorami środków ochrony roślin. Oferujemy sprawdzoną jakość i przemyślane rozwiązania.
Widząc, że polskie sadownictwo musi rozwijać się i dążyć ku profesjonalizmowi, w 2011 roku rozpoczęliśmy produkcję słupków strunobetonowych przeznaczonych do budowy rusztowań sadowniczych. Podjęliśmy wielkie ryzyko, ponieważ zrobiliśmy to jako pierwsi w Polsce. Wszystkie materiały użyte do produkcji pochodzą od najlepszych dostawców, co daje najwyższe parametry, takie jak elastyczność, niską nasiąkliwość, wysoką trakcję czy choćby sprężystość i sztywność, które są niezbędne przy nowoczesnych konstrukcjach sadowniczych.
Na początku 2017 roku otworzyliśmy nową filię, tym razem w samym sercu polskiego sadownictwa – w Dąbrowce Starej niedaleko Błędowa, do której serdecznie zapraszamy.


Co dla Ciebie mamy?


Aktualna oferta handlowa firmy Agro-Centr obejmuje ponad 2 tysiące produktów.  Są to przede wszystkim środki ochrony roślin, nawozy i słupy strunobetonowe.  Zapewniamy także wszelkie narzędzia i wiele maszyn potrzebnych do pracy w sadzie, i nie tylko.
Czym się wyróżniamy? Dbałością o jakość. Sadownicy, nam możecie zaufać! Sprzedajemy tylko dobre jakościowo środki, pochodzące z pewnych źródeł. Z naszą pomocą i przy użyciu naszych środków nie musicie martwić się o swoje sady.


Jak do Ciebie docieramy?


Nasze produkty możesz kupić w Białej Rawskiej przy ul. Kościuszki 16 oraz w nowej filii w Dąbrówce Starej 20. Zajmujemy się zarówno sprzedażą detaliczną, jak i hurtową. Na życzenie Klienta zapewniamy dowóz.


W jaki sposób Ci pomożemy?


Firma Agro-Centr to nie tylko sklepy. Naszą główną ideą jest opieka nad Wami. Stąd też wzięło się nasze hasło „Jesteśmy dla Ciebie”. Wspólnie z naszymi Klientami tworzymy małą, sadowniczą rodzinę. Zazwyczaj znamy wszystkich po imieniu, doskonale orientujemy się w sytuacji każdego sadu. Dzięki temu możemy z pełną świadomością doradzać i podpowiadać.
To my, jako pierwsi organizowaliśmy szkolenia, na których doradcy pomagali rozwiązywać problemy, z którymi spotykacie się na co dzień. Tradycję zachowujemy do dziś, spotykając się z Wami na warsztatach i letnich grillach.
Zapraszamy do naszych sklepów! Jesteśmy przecież dla Ciebie!

 

 

KONTAKT
Biała Rawska                      
Tel.kom.  502-100-375, 512-088-402
Dąbrówka Stara 20
tel. kom:  609-800-151

 

ZAPRASZAMY:
poniedziałek - piątek
7.00 – 18.00
sobota
7.00 – 15.00

 

O FIRMIE
Agro-Centr – to profesjonalna firma  zajmująca się sprzedażą środków ochrony roślin, nawozów, nasion, akcesoriów, maszyn i ...
 

AKTUALNOŚCI

Agro-Centr zaprasza na Agro-Tour ogólnopolski projekt szkoleń, który odbędzie się w Dąbrówce Starej 20, Serdecznie zapraszamy!

 Powered by: www.prestiz.pl